Sarved närimiseks M

14,90 

JULMUSEVABAD põhjapõdra- ja põdrasarved on korjatud Lapimaa loodusest. M suuruses sarved on ca 15 cm pikkused ja kimbus on vähemalt 200 g (3-6 juppi, olenevalt sarve läbimõõdust ja tihedusest)

Kategooria:

Kirjeldus

Põhjapõdra- ja põdrasarve jupid närimiseks. Sarv on vastupidav, turvaline ja looduslik materjal närimiseks. Need sarved on korjatud Lapimaa loodusest. Ei sisalda lisaaineid ja on töötlemata – 100% sarv.

Sarves sisalduvad kaltsium ja fosfor on kasulikud koera luustikule ja hammastele. Kollageen on hea luudele, kõõlustele, liigestele ja kõhredele, ka glükosamiin on abiks liigestele ja teistele kudedele. Sarves sisalduvad lipiidid on olulised looma kasvule ja arengule, raual on positiivne mõju vererakkudele. Sarves sisalduv kaalium on toetab närvisüsteemi ja lihaste tööd, magneesium aitab energia salvestamisel ja vabastamisel. Sarve seostatakse ka karvkatte parandamise, hammaste puhastamise ja neerude töö parandamisega. Sarved sopivad ka allergiatega koertele.” (allikas: Põhjapõtrade kõrvaltoodete kasutusvõimaluste uuring)

Soovitame soojalt ohutu valikuna koerte hammaste heaolu tagamiseks ja loomuliku närimisvajaduse rahuldamiseks. Jälgi alati sarve närimist. Sarve tugevus võib eri sarvedel olla erinev.

Sulle võib meeldida ka…